O nas
    
Oferta
    
Zamówienia
    
Kontakt
Plomby ENVOPOLYSEAL

Plomby te służą do zabezpieczania toreb Envopak oraz nakładek zamkowych Reveal-a-Seal. Ich działanie oparte jest na prostej zasadzie. Powyżej płytki z naniesioną numeracją plomba przybiera kształt grotu, który po wprowadzeniu w szczelinę komory plombującej torby, nakładki lub opaski zakleszcza się w niej bezpowrotnie kończąc proces plombowania. Tylko poprzez złamanie grotu możliwe jest otwarcie zaplombowanych urządzeń i uzyskanie dostępu do zamka czy też zawartości torby.

Plomby Envopolyseal dostępne są w 8 kolorach: białym, czarnym, granatowym, jasnoniebieskim, czerwonym, pomarańczowym, żółtym oraz zielonym. Oryginalne plomby posiadają 6-cyfrową numerację i napis Envopak - logo producenta. Połączone są w paski po 10 szt. i pakowane w jednym z 8 kolorów po 250 szt. według narastającej numeracji. Opakowanie zbiorcze zawiera 5.000 szt. (20 kpl. po 250 szt.). Minimalne zamówienie 250 szt.


 

SAGITTARIUS

  • Jest autoryzowanym dystrybutorem oryginalnych plomb ENVOPOLYSEAL™ na polskim rynku
  • Zawsze posiada zapas magazynowy plomb ENVOPOLYSEAL™ we wszystkich ośmiu kolorach. Minimalny poziom stanu magazynowego - 100 000 sztuk. 
  • Daje gwarancję niepowtarzalności numeracji na sprzedawanych plombach.
  • Gwarantuje najwyższą jakość plomb ENVOPOLYSEAL™ obejmującą czytelność nadruków, jakość i kolor użytego tworzywa 
  • W związku z pojawieniem się na rynku nieoryginalnych plomb Envopolyseal™ firma Envopak wprowadziła na rynek nowy model komory plombującej i nowy model plomby Envopolyseal™ Oba produkty objęte są prawem patentowym. Nowa plomba Envopolyseal™ pasuje zarówno do starych i nowych toreb a także do nakładek zamkowych Reveal-a-Seal. Stary, podrabiany model Envopolyseal™ nie pasuje do oryginalnych toreb Envopak

« powrót