O nas
    
Oferta
    
Zamówienia
    
Kontakt
Koperty bezpieczne
Koperty DEPOSAFE

Wykonane są z wyjątkowo trwałego, wielowarstwowego polietylenu HDPE, gwarantującego wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Warstwa folii znajdująca się we wnętrzu koperty jest czarna co uniemożliwia jej prześwietlenie.


Taśma zabezpieczająca z naniesionym wielowarstwowym specjalnym klejem posiadająca właściwość reakcji na oddziaływanie na nią czynnikami  mechanicznymi, chemicznymi i termicznymi. Pod wpływem manipulacji taśma w sposób trwały ujawnia niewidoczne wcześniej napisy VOID i STOP. Jednocześnie rozciąga i deformuje folię do której jest przyklejona.

Próba nieautoryzowanego otwarcia poprzez działanie wysoką lub bardzo niską temperaturą skutkuje wyświetleniem się napisów oraz zmianą zabarwienia paska termicznego. Próba oddziaływania odczynnikami chemicznymi skutkuje zniszczeniem taśmy, zmazaniem poddruków oraz odbarwieniem indykatora termicznego.

Wzmacniane zgrzewy wyposażone są w mikronadruk uniemożliwiający rozcięcie i ponowne zgrzanie koperty.

Numer ewidencyjny i kod kreskowy naniesione są w trzech miejscach, co ułatwia ewidencjonowanie przesyłek i uniemożliwia ich przenumerowanie.

Koperta posiada odcinki kwitujące, które dzięki specjalnej perforacji, łatwo się odrywa.

Panele do ręcznego opisu umożliwiają staranne opisanie zawartości koperty, jej nadawcy, odbiorcy i daty nadania. Na kopertach umieścić można dowolny, wielokolorowy nadruk personalizujący ich użytkownika.

Dostępne formaty:

FORMAT

ROZMIAR WEWNĘTRZNY

ROZMIAR ZEWNĘTRZNY

A5

140X240

155X245

B5

175X255

190X260

B4

240X365

255X375

C3

310X465

325X475

T9

250X260

265X285

T15

390X375

410X400

KOPERTY BEZPIECZNE są niezwykle przydatne w przypadku transferowania utargów kasowych, zabezpieczania korespondencji tajnej i niejawnej, archiwizacji dokumentów, przechowywania depozytów oraz przekazywania korespondencji za pomocą firm kurierskich. W swojej ofercie posiadamy również koperty depozytowe oraz woreczki na bilon i banknoty.« powrót