O nas
    
Oferta
    
Zamówienia
    
Kontakt
Plomby naklejkowe
Plomby samoprzylepne

Plomby samoprzylepne
w postaci naklejanych etykiet
są niezbędnym zabezpieczeniem wszędzie tam, gdzie nie możliwości zastosowania plomb opartych na pasku lub drucie przekładanym przez odpowiednio przygotowane oczka.

Plombami samoprzylepnymi można skutecznie zabezpieczyć szafki z urządzeniami obsługi i sterowania, metki towarowe w celu zabezpieczenia przed zamianą, obudowy sprzętu komputerowego, RTV, pomiarowego, przeciw-
pożarowego, po naprawach gwarancyjnych lub legalizacyjnych.

Coraz częściej stosuje się je również w logistyce w celu zabezpieczenia opakowań przed nieautoryzowanym otworzeniem. W naszej ofercie posiadamy plomby samoprzylepne o trzech podstawowych właściwościach.

  • TT – przy próbie odklejenie na powierzchni pojawia się trwały napis VOID OPENED. Cały klej przenoszony jest na zabezpieczaną powierzchnię. Etykiety nie da się przykleić ponownie.
  • HT - przy próbie odklejenie na powierzchni pojawia się trwały napis VOID OPENED. Część kleju przenoszona jest na zabezpieczaną powierzchnię, część pozostaje na etykiecie. Etykietę da się przykleić ponownie, napis pozostaje widoczny.
  • NT - przy próbie odklejenie na powierzchni pojawia się trwały napis VOID OPENED. Klej nie jest przenoszony na zabezpieczaną powierzchnię, pozostaje ona czysta, napis widoczny jest wyłącznie na etykiecie.

Etykiety mogą zostać opatrzone logo i numeracją seryjną, można na nie nanieść również kod kreskowy. W przypadku większych projektów plomby mogą być dostarczane w dowolnym kształcie, rozmiarze i kolorze. W ofercie posiadamy również taśmy zabezpieczające na rolach oraz klasyczne etykiety VOID e-1006  e-1067 e-1005, e-1007.« powrót